Porady dla przedsiębiorców.

Chcesz bliżej poznać Płynnościomat lub masz dodatkowe pytania? A może poszukujesz informacji, które pomogą Ci rozwinąć Twoją firmę? Sprawdź, co na te tematy sądzą eksperci! Na naszym blogu znajdziesz szczegółowe wyjaśnienia nurtujących Cię kwestii, przydatne porady dla przedsiębiorców oraz wskazówki, jak najlepiej korzystać z faktoringu.

Faktura proforma: wszystko, co musisz wiedzieć o wystawianiu faktur
Wszystko, co musisz wiedzieć o wystawianiu faktur proforma i faktur VAT. Dowiedz się, jak należycie przygotować te dokumenty księgowe.
Czytaj więcej
Wskaźnik zadłużenia kapitału własnego
Sprawdź, jak obliczyć wskaźnik zadłużenia kapitału własnego i ocenić wypłacalność firmy. Ogranicz ryzyko biznesowe na podstawie danych długoterminowych!
Czytaj więcej
Jak prawidłowo wystawić fakturę VAT dla osoby fizycznej? Porady dotyczące faktury gospodarczej
Jak prawidłowo wystawić fakturę VAT dla osoby fizycznej? Porady dotyczące faktury gospodarczej. Sprawdź, jak i kiedy wystawiać fakturę dla osoby fizycznej!
Czytaj więcej
Monit – Co to jest i kiedy go zastosować
Monit jest pismem kierowanym przez wierzyciela do dłużnika, które zawiera oficjalne przypomnienie o zaległej płatności.
Czytaj więcej
Kim jest kontrahent? Definicja, znaczenie i rola w biznesie
Kim jest kontrahent i jaką rolę odgrywa w biznesie? Dowiedz się więcej na temat definicji i znaczenia kontrahenta w transakcjach przedsiębiorców.
Czytaj więcej
Analiza sprawności działania – Wskaźniki i interpretacja | Finansowe trendy
Skuteczna analiza wskaźników sprawności działania firmy. Dowiedz się, jakie wskaźniki obrotowości monitorować i ocenić efektywność zasobów.
Czytaj więcej

Sprawdź też porady
dla przedsiębiorców

Zobacz więcej porad
Zamów kontakt